83210AYLF
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
83210AYLF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:10
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
Input : HSTL
Supplier Device Package : 32-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 150 MHz
Voltage - Supply : 1.38V ~ 1.62V
Package / Case : 32-TQFP
Output : HSTL
Operating Temperature : 0°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 83210A
Description : IC CLK BUFFER 1:10 150MHZ 32TQFP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:10 150 MHz 32-TQFP